Travianoholics

Ogłoszenie

Jeżeli ktoś widzi tylko forum ogólnodostępne, niech pisze do Rady o dodanie do grupy, wtedy całe forum będzie widoczne.

#1 2008-06-10 18:41:52

arekp

Gość

podanie

1. arekp  , rzymianie , 5113
2. stolica 41/227 reszta wiosek w poblizu
3. aktualnie ok.20k
4. rzymianie - lubię cywilizowane narody
5. UN
6. M.Krasnal ( rodzina , rzekłbym bardzo bliska )
7. nikt , na razie sielanka ( ale po zmianie soja może sie to zmienić )
8. gwarancja stabilnosci , więzy rodzinne , a poza tym możliwość intensywnego   pogrania
9. taaaa ....nie lubię zbytnio się chwalić , więc to pytanie w zasadzie bez odpowiedzi 
10 . a co tu jeszcze można dodać od siebie ?? nigdy nie byłem dobry z polskiego , więc na razie nic nie piszę
11. poprzednia edycja speeda , początek aktualnej ( rezygnacja ze względu na groźbę rozpadu życia rodzinnego - speed na początku pożera cały wolny czas )
12. w zasadzie od poczatku gry w UN@2 , później przekształcony w PL8Vs - do dzisiaj
13. ufffff - i to by było w zasadzie na tyle

pozdr.

 

#2 2008-06-12 18:48:30

arekp

Gość

Re: podanie

Hej witam ponownie .
Widzę ,że moje podanie o przyjęcie nie wzbudziło zainteresowania .Ok , nie ma sprawy , aczkolwiek wydaje mi się , że wypadałoby napisać choćby jedno słówko na ten temat .
Uznajmy w takim razie , że podania nie było
Podrawiam i miłej dalszej gry

 

#3 2008-06-12 19:30:27

ota

Administrator

2069530
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 59
Punktów :   

Re: podanie

Wybacz brak natychmiastowej odpowiedzi, ale jak zapewne wiesz, jesteśmy w dość gorącym momencie gry

Byłabym na tak, tylko jesteś ode mnie daleko... ewentualna pomoc szła by do Ciebie ponad 16h...
Dlatego poczekam na głosy bliżej położonych względem Ciebie graczy.

P.S. Odrobinkę cierpliwości

Offline

 

#4 2008-06-13 10:39:06

Przem22

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-17
Posty: 74
Punktów :   

Re: podanie

Może być jesteś koło naszych osadek na osiedlu


Jazda

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gothic3-poradnik.pun.pl www.shaolin-silkroad.pun.pl www.karierapilkarska.pun.pl www.pokemon-island.pun.pl www.haxmetin2.pun.pl